Dobrý deň.

Moje meno je Ivan Dulgerov a vy sa nachádzate na mojich osobných stránkach. Budem tu uverejňovať informácie o všetkom čomu sa venujem, čo ma baví a zaujíma. Bavia ma veci, ktoré sú technické a zároveň tvorivé. Existuje vôbec niečo také? Jasné.

Napríklad také programovanie. Aby som bol presnejší, baví ma od roku 1997 až po dnešok. Najprv som sa hral s freeware a shareware a neskôr som sa dostal aj k profesionálnej práci (ani sám neviem ako ☺).

Mám rád fotografovanie.. Prvý fotoaparát som dostal, keď som mal sedem rokov – volal sa Corina 1 , používal sa v ňom zvitkový film, bol vyrobený z bakelitu a stál 170 Kčs. Nie som nijaký „umelec“ - fotím všetko, čo ma baví.

Baví ma turistika a príroda. Najčastejšie u nás doma v Štiavnických vrchoch. Teraz nemám na mysli nejaké „športové výkony“ ani „seriózne túry“. Len tak zoberiem fotoaparát a idem von – úplne jednoducho.

Mám rád Grécko a more – presnejšie ostrov Thassos a všetko, čo s ním súvisí. Grécke leto, more, históriu. Jednoducho grécky „veget“.

Baví ma literatúra, história a hudba (viac-menej akákoľvek kvalitná). Mám rád knihy o umení histórii, antickú literatúru, ale aj sci-fi a cestopisy. Počúvam rock a predstavte si aj klasiku (najmä talianske baroko). Zaujímam sa o angličtinu (viac-menej neúspešne ☺).

Ak aj vás zaujíma niečo podobné – sledujte moje stránky. Ak nie – v pokoji odíďte ☺